Awantura o stanowisko wicewójta w Rozogach. Monika Grudziądz doceniona awansem

Awantura o stanowisko wicewójta w Rozogach. Monika Grudziądz doceniona awansem

Stanowisko wicewójta w Rozogach stało się ostatnio tematem gorących dyskusji. W gronie potencjalnych kandydatów na to miejsce wymieniano między innymi Adriana Greczychę i Karola Włodkowskiego. Niemniej jednak, do obowiązków wicewójta przystąpi Monika Grudziądz, od dawna pełniąca funkcję sekretarza tej gminy.

Po miasteczku zaczęły krążyć plotki, że młoda samorządowa elita zamierza powołać na stanowisko wicewójta. Mieszkańcy uznali za najbardziej prawdopodobne, że tę rolę przejmie Adrian Greczycho – znany z prowadzenia hotelu w Farynach, rodzinnym mieście Kaczmarczyka.

Informacje o Adrianie Greczychu pojawiały się już wcześniej na łamach Tygodnika Szczytno. Wziął on udział w popularnym programie telewizyjnym „Bitwa o gości” i jest twórcą Grupy Impetum. Na jego stronie internetowej można znaleźć szeroką gamę usług – od szkoleń dla branży gastronomicznej i budowlanej, przez porady dla salonów kosmetycznych, aż po ofertę dla brokerów i agentów ubezpieczeń, firm deratyzacyjnych i wielu innych. Gdy skontaktowaliśmy się z potencjalnym kandydatem na wicewójta, nie miał zbyt wiele czasu na rozmowę, ale udzielił nam krótkiej odpowiedzi.