Koncert na torach: Grudziądzka Orkiestra Dęta zaskoczyła koncertem w tramwaju

Koncert na torach: Grudziądzka Orkiestra Dęta zaskoczyła koncertem w tramwaju

W ramach obchodów Dnia Dziecka, Grudziądzka Orkiestra Dęta postanowiła sprawić wyjątkową niespodziankę pasażerom Miejskiego Zakładu Komunikacji w Grudziądzu. W ten nietypowy sposób uczcili to święto, dając koncert na pokładzie jednego z tramwajów. Grupa kilkunastu muzyków z entuzjazmem przystąpiła do tego nietypowego występu.

Artyści z instrumentami na pokładzie weszli na przystanku tramwajowym Tarpno, gdzie wsiedli do tramwaju linii numer 2. Podróżowali nim do Rządzi, a następnie powrócili z powrotem do Tarpna. W trakcie jazdy wykonawcy nie tylko zagrali na swoich instrumentach, ale także zaśpiewali wiele energetycznych i żywiołowych utworów ze swojego bogatego repertuaru.

Taka niespodzianka okazała się być niezwykle ciekawym i radosnym wydarzeniem dla wszystkich pasażerów. Wielu z nich tak się zaangażowało w słuchanie koncertu, że nie chcieli opuszczać pojazdu na swoich planowanych przystankach. Zdecydowali się więc jechać dłużej, aby móc jeszcze trochę posłuchać tej niecodziennej muzyki w tramwaju. Pasażerowie byli zaskoczeni i zachwyceni tak oryginalnym pomysłem na świętowanie Dnia Dziecka.