Sportowo-pożarnicze zmagania młodzieży i dorosłych z Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Grudziądz

Sportowo-pożarnicze zmagania młodzieży i dorosłych z Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Grudziądz

Do rywalizacji sportowo-pożarniczej, która miała miejsce w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małym Rudniku, przystąpiły zespoły młodzieży i dorosłych z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie gminy Grudziądz.

Warunki atmosferyczne były idealne do przeprowadzenia zawodów, a także frekwencja publiczności stała na bardzo wysokim poziomie. Kwestia, która wywołała największe emocje, dotyczyła oczywiście wyników poszczególnych kategorii.

W klasyfikacji drużyn młodzieżowych dziewcząt najlepsze okazały się następujące jednostki: na pierwszym miejscu triumfowało OSP Ruda, drugie miejsce przypadło OSP Wielki Wełcz, a trzecią pozycję zajęło OSP Piaski.

Jeżeli chodzi o drużyny chłopców, to sytuacja przedstawiała się następująco: zwyciężyło OSP Ruda, tuż za nimi uplasowało się OSP Wielki Wełcz. Trzecie miejsce zajęło OSP Dusocin. Następnie, kolejno miejsca na podium zdobyły drużyny OSP Piaski, OSP Szynych I oraz OSP Szynych II.

Zawody te to nie tylko czysta rywalizacja sportowa. Ich integralną częścią były również ćwiczenia bojowe oraz sztafeta, co dodatkowo podnosiło emocje i zaangażowanie uczestników.