Tragedia w Grudziądzu. Mężczyzna utopił się w jeziorze!

Tragedia w Grudziądzu. Mężczyzna utopił się w jeziorze!

W Grudziądzu doszło do ogromnej tragedii. Niedawno w Jeziorze Salno Dolne utopił się mężczyzna. Miało to miejsce dokładnie 2 lipca 2022 roku w sobotę. Niestety tego dnia wypad nad zbiornik wodny zakończył się nieszczęśliwym wypadkiem. Pomimo tego, że ratownicy próbowali ratować życie mężczyzny, nie udało im się. Niestety kilkadziesiąt minut reanimacji nie pomogło. Wyczerpująca reanimacja przywiodła mnóstwo nadziei, jednak niestety wszystko zakończyło się niepowodzeniem. Był to niezwykle nieszczęśliwy dzień dla rodziny zmarłego mężczyzny.

Do opisywanego przez nas zdarzenia doszło mniej więcej po godzinie 15 w sobotę. Pewne osoby zauważyły na jeziorze dryfującą łódkę, po czym zorientowano się, że pod łódką znajduje się dorosły mężczyzna. Mężczyzną, który uległ wypadkowi, okazał się 54-letni mieszkaniec okolic. Po kilkudziesięciu minutach reanimacji na miejsce przybył lekarz, który potwierdził zgon. Okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez liczną grupę służb. Na miejsce przyjechali ratownicy, strażacy, a także funkcjonariusz policji. Podobny nieszczęśliwy wypadek miał również miejsce nie tak dawno temu nad jeziorem w Stargardzie https://szczecinianin.pl/2022/05/stargard-nieszczesliwy-wypadek-w-stargardzie-mezczyzna-utopil-sie-w-inie/.

W Grudziądzu zaginął młody chłopak o imieniu Oskar. Jest pilnie poszukiwany, ponieważ może wymagać opieki medycznej!

Już od 20 czerwca z poszukiwanym Oskarem rodzina oraz przyjaciele nie mają żadnego kontaktu. Jest to młody chłopak w wieku 25 lat. Wyszedł z domu bez swoich dokumentów. Miał przy sobie telefon, jednak rodzina wskazuje niestety na to, że od czasu jego zaginięcia telefon ma wyłączony. Rodzina wraz z przyjaciółmi proszą o to, aby po zauważeniu Oskara ktoś się z nimi skontaktował, ponieważ bardzo się o niego martwią. Jest duża szansa na to, że nie opuścił Grudziądza, gdyż mieszkał tam od wielu lat.

Policja oficjalnie uznała go za zaginionego i będzie wdzięczna za, to gdy ktokolwiek pomoże ustalić jakieś poszlaki w związku z jego zaginięciem. Oskar podczas wyjścia z domu był ubrany w bluzę z kapturem, czapkę i długie spodnie. Nosił buty firmy Nike. Warto również wspomnieć o tym, że Oskar jest pilnie poszukiwany, ponieważ chłopak może potrzebować pilnej pomocy medycznej. Ze względu na to każda godzina ma ogromne znaczenie. Ktokolwiek mógł spotkać Oskara, jest proszony o niezwłoczny kontakt z policją.