Wielki Jarmark św. Mikołaja w Grudziądzu pełen atrakcji i niespodzianek dla całej rodziny

Wielki Jarmark św. Mikołaja w Grudziądzu pełen atrakcji i niespodzianek dla całej rodziny

Wyjątkowe mikołajkowe wydarzenia rozpoczęły się w Grudziądzu z wielkim rozmachem! Święty Mikołaj, w towarzystwie swoich wiernych pomocników – elfów, przybył na rynek miasta na swoim powozie. Wspólnie z prezydentem miasta, rozdali dzieciom mnóstwo słodyczy, wprowadzając atmosferę radosnego świętowania.

Jarmark św. Mikołaja jest wyjątkowo popularną imprezą w tym mieście, która trwa aż do niedzieli 11 grudnia. W te dni Stare Miasto tętni życiem, pełne jest stoisk ze starannie wykonanym rękodziełem, świątecznymi ozdobami oraz regionalnymi specjałami. To świetna okazja dla mieszkańców i turystów do zrobienia zakupów, a także skosztowania lokalnych przysmaków. Możliwość spacerowania pośród iluminacji bożonarodzeniowych dodaje całości niepowtarzalnego uroku.

Jednym z głównych atutów Jarmarku św. Mikołaja, mającego miejsce do 11 grudnia, są bezpłatne punkty atrakcji dostępne przez cały czas jego trwania: przytulna chatka Mikołaja, gadający renifer Leonard oraz karuzela wiedeńska. A dla tych, którzy szukają spokoju w świątecznym zgiełku, przygotowano specjalny zakątek na Rybnym Rynku.