Ze względu na nadchodzący remont, ulica Włodka wkrótce będzie jednokierunkowa

Ze względu na nadchodzący remont, ulica Włodka wkrótce będzie jednokierunkowa

W Grudziądzu kierowcy niestety będą musieli spodziewać się licznych utrudnień w okolicach ulicy Włodka, ponieważ już wkrótce odbędą się tam zaplanowane wcześniej remonty. Wkrótce pojawią się utrudnienia, które z całą pewnością nie zadowolą drogowców. Niestety rada miasta zdecydowała, że bez odpowiedniego remontu się nie obędzie. Masa bitumiczna musi zostać wypełniona, ponieważ powstało zbyt wiele uszczerbków na jej powierzchni. Z tego względu tymczasowo zmieni się organizacja w okolicznym ruchu drogowym.

Remont trwa od poranku 10 października. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na dalsze informacje. Na ten moment wiemy jedynie tyle, że podczas wymiany nawierzchni bitumicznej ulica zostanie zamieniona na jednokierunkową, co prawdopodobnie doprowadzi do powstania zatorów w ruchu drogowym. Władze miasta uspokajają jednak nastroje, zwracając uwagę na to, że to tymczasowy kłopot.

Przez pewien czas ulicę Włodka będziemy musieli przejeżdżać od ulicy Chełmińskiej – otwarty będzie jeden pas

Robotnicy przeszli do prac. Cały pas ruchu został sfrezowany i oczekuje na wylanie nowej warstwy bitumicznej, która wypełni uszczerbki na jezdni. Od teraz do okolicznych sklepów będziemy przez czas remontu wjeżdżali od strony ulicy Chełmińskiej. Z kolei wyjazd będzie znajdował się od ulicy Hallera. Na szczęście zagmatwanie drogowe nie będzie trwało długo, ponieważ niedługo po wyłożeniu warstwy bitumicznej na drodze, drugi pas ulicy zostanie ponownie otwarty i oddany do użytku publicznego.

Na ten moment wiemy, że remont przebiega całkiem sprawnie, dlatego też nie spodziewamy się potencjalnych opóźnień.