Modernizacja ulicy Miłoleśnej w Grudziądzu: informacje o zmianach w organizacji ruchu

Modernizacja ulicy Miłoleśnej w Grudziądzu: informacje o zmianach w organizacji ruchu

Początek remontu ulicy Miłoleśnej w Grudziądzu przypada na ostatnie dni, jednak to dopiero 25 września Zarząd Dróg Miejskich w tym mieście wydał oficjalne oświadczenie dotyczące czasowego zamknięcia dla ruchu fragmentu tej drogi. Ograniczenia dotyczą odcinka ulicy Miłoleśnej rozciągającego się od skrzyżowania z ulicą Południową aż do terenu Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Transportowiec”.

Podczas minionego piątku można było zaobserwować znaczne komplikacje w ruchu na tym właśnie odcinku, co powodowało dezorientację kierowców. Aktualnie możliwość przejazdu tą trasą utrzymana jest jedynie na około kilometrowym fragmencie, który prowadzi od strony ulicy Warszawskiej. Wszystkie te niezbędne modyfikacje w stałej organizacji ruchu są wynikiem prowadzonych prac związanych z remontem tej drogi.

Za sprawą tych zmian nastąpiło zawieszenie sezonowej linii autobusowej numer 11. Ta linia kursująca wcześniej pomiędzy osiedlem Strzemięcin a aleją 23 Stycznia, wykorzystywała w swojej trasie remontowaną obecnie ulicę Miłoleśną.