Nowy trener na czele drużyny piłkarskiej Olimpia Grudziądz

Nowy trener na czele drużyny piłkarskiej Olimpia Grudziądz

Zespół piłkarski Olimpia Grudziądz ogłosił objęcie stanowiska trenera przez doświadczonego szkoleniowca, który jest dobrze znany z swojej wcześniejszej pracy w Grudziądzu. Przez okres od czerwca 2018 roku do sierpnia 2019 roku, pełnił tam funkcję głównego trenera. To jednak nie jedyny klub, w którym miał okazję pracować. W swoim dorobku ma także takie drużyny jak Chojniczanka, GKS Bełchatów czy Wisła Puławy, z którą związany był przez ostatnie cztery lata.

Nowy trener, mający już 51 lat, stanął na czele Olimpii Grudziądz w miejsce Dominika Czajki. Dotychczasowy szkoleniowiec drużyny i zarząd klubu podjęli decyzję o rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron. Nowym wyzwaniem dla nowego trenera będzie poprawa sytuacji drużyny w trwającym sezonie II ligi.

Obecnie Olimpia Grudziądz posiada na swoim koncie jedynie 11 punktów zdobytych w ciągu 12 meczów. Taki wynik niestety determinuje jej pozycję w strefie spadkowej. Czy nowy trener zdoła odmienić los drużyny? Przed nim trudne zadanie, ale jego doświadczenie daje nadzieję na poprawę sytuacji.