Ostrowiecki klub żużlowy Arged Malesa przeżywa rewolucję kadrową: znika stary skład i pojawiają się nowe osoby

Ostrowiecki klub żużlowy Arged Malesa przeżywa rewolucję kadrową: znika stary skład i pojawiają się nowe osoby

Zarząd Ostrowskiego Klubu Żużlowego Arged Malesa miał naprawdę zajęte ostatnie okienko transferowe. W wyniku intensywnych zmian, wielu członków dotychczasowego składu opuściło drużynę. Jednakże wśród nich ważne role w zespole nadal będą pełnić Tobiasz Musielak oraz grupa cennych juniorów.

Poza tym, znaczna część nowych zawodników dołączających do zespołu zdobyła status gwiazd w poprzednim sezonie PGE Ekstraligi. Jest to powód do spekulacji, że drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Staszewskiego może być głównym kandydatem do triumfu w kolejnym sezonie 2. Speedway Ekstraligi.

Grzegorz Walasek, który spędził ostatnie cztery sezony w Ostrowie, niespodziewanie zdecydował się opuścić klub. Wprawdzie decyzja ta była przewidywana od pewnego czasu, jednak ostatecznie stało się to faktem. Kontrowersje wywołało publiczne skrytykowanie przez 47-letniego zawodnika swojego trenera, Mariusza Staszewskiego, podczas trwających rozgrywek. Mimo późniejszych przeprosin ze strony Walaska, stało się jasne, że w zespole nie znajdzie się miejsce dla obu panów.