Thinkbook, czyli seria najlepszych laptopów do pracy zdalnej – warto rozważyć je, jeśli pracujecie hybrydowo

Thinkbook, czyli seria najlepszych laptopów do pracy zdalnej – warto rozważyć je, jeśli pracujecie hybrydowo

Obecnie w wielu dużych miastach, takich jak Grudziądz mieszkańcy coraz częściej rozważają zakup laptopa do pracy zdalnej. W trakcie wielu obostrzeń firmy gęsto przechodzą do tak zwanego trybu hybrydowej pracy. Wszyscy pracodawcy, którzy mogą sobie na to pozwolić, zachęcają swoich pracowników, aby dla wygody przygotowywali część swojej pracy z domu, a jedynie resztę obowiązków wykonywali, przychodząc do pracy w biurze. Przyjrzymy się doskonałemu do pracy w domu modelowi laptopa i zwrócimy uwagę na to, z jakiego powodu doskonale sprawdzi się podczas tego zadania.

W czasach gdzie w Polsce coraz częściej biurowi pracownicy dużych miast pracują zdalnie w swoich własnych domach, możemy wam polecić wykorzystanie laptopa, takiego jak na przykład LG Gram 14. Laptop łączy w sobie imponujące specyfikacje i niezwykle wytrzymałą baterię, przy czym nie kosztuje tyle, ile niewielki samochód. Dlatego też znalazł się w domach wielu pracowników działających w trybie hybrydowym.

Jakie specyfikacje sprawiły, że laptop stał się tak popularny wśród pracowników zdalnych?

Przede wszystkim mamy do czynienia z imponującym procesorem Intel Core i7, który jest obecnie jednym z najbardziej zaawansowanych komponentów na rynku technologicznym tuż za procesorem tej samej marki Intel Core i9. Procesor ten jest świetnym wyborem do zróżnicowanych wielowątkowych zadań. Możemy na nim edytować filmy, przeglądać obrazy i swobodnie otwierać wiele kart w internecie. Praca za pośrednictwem tego sprzętu staje się znacznie ułatwiona w porównaniu z laptopami starej generacji, które nie są w stanie wykrzesać już tak dużo mocy.

Użytkownik ma również dostęp do przyzwoitego zestawu audio. Pomimo tego, że mamy do czynienia z niewielkim urządzeniem, nie potrzebujemy do niego zbyt wielu komponentów zewnętrznych. Profesjonaliści mogą również dobrze wykorzystać standardową kamerę internetową i sprawne mikrofony. Niezależnie od tego, LG Gram 14 pozostaje jednym z najlżejszych modeli na liście, ważąc 2,2 funta. Ta cecha sprawia, że użytkownik nie musi być ograniczony do konkretnego stanowiska pracy i może przyczynić się do profesjonalnej produktywności, nawet w podróży.