Ulica Królewska w Grudziądzu wyremontowana

Ulica Królewska w Grudziądzu wyremontowana

Ulica Królewska w Grudziądzu wyremontowana. Mieszkańcy Grudziądza, którzy mają w zwyczaju poruszać się po tej ulicy, mogą odetchnąć z ulgą. Już od czwartku, trzeciego grudnia, ulicę te wyremontowano i oddano do użytku. Ulicą Królewską jeżdżą autobusy N, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 20, 22, 23 i 25. Wcześniej autobusy te jeździły specjalnymi objazdami, co wydłużało czas przejazdu. Teraz na szczęście można przejechać nową wyremontowaną ulicą, co znacznie ułatwi dojazd do pracy wielu osobom.

Jak wygląda ulica Królewska po remoncie?

Na ulicy położono nową nawierzchnię a także zbudowano nowe miejsca parkingowe. Zadbano także o odpowiednie oświetlenie i kanalizację deszczową, co zdecydowanie poprawi komfort jej użytkowania. Pobocze doczekało się także utwardzenia płytami ażurowymi, a więc jest teraz dużo stabilniejsze.

Jak widać, miasto Grudziądz dba o swoich mieszkańców, co odzwierciedla się w inwestycjach. Dotyczy to na przykład rewitalizacji boiska piłkarskiego, na którym mogą grać mieszkańcy Strzemięcina. Inną inwestycją jest pomoc świąteczna dla seniorów, co jest niezwykle ważne w przypadku osób samotnych.